• Federacja Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP
  • ul. Piękna 31/37 lok.100, 00-677 Warszawa
  • email: sekretariat@fssm.pl

POCZYTAJ

ADAM HODERNY


Adam Hoderny. emerytowany żołnierz, kandydat na Posła na Sejm RP, startujący z 13 miejsca listy KW Lewica w okręgu wyborczym nr 25.

Absolwent Akademii Rolniczej w Szczecinie studiów podyplomowych, Wyższej Oficerskiej Szkoły Lotniczej w Dęblinie oraz Akademii Obrony Narodowej w Rembertowie. 

Od 2008 r. jest przewodniczącym koła Związku Żołnierzy Wojska Polskiego w Malborku. członkiem prezydium Pomorskiej Rady Wojewódzkiej Związku Żołnierzy Wojska Polskiego w Gdańsku, Przewodniczącym Zarządu Miejskiego Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Malborku.

Radny Rady Miejskiej w Malborku.
Pracuje w Komisji Rewizyjnej, Komisji Oświaty i Sportu, Komisji Finansów i Rozwoju Miasta, Komisji Gospodarki Komunalnej Mieszkaniowej i Komunikacji, Społecznej Komisji Mieszkaniowej przy burmistrzu miasta Malborka. 


"Jeśli zostanę posłem RP, chcę skutecznie walczyć na rzecz zmian politycznych w Polsce, prawdy historycznej, poszanowania ludzi starszych i niepełnosprawnych oraz o zniesienie, tzw. "ustawy  dezubekizacyjnej".

Adam Hoderny"

___________________________________________________________________________________________________________________________________

Kampanię wyborczą Kolegi Adama Hodernego można wesprzeć wpłatą na niżej podane konto. 

FUNDUSZ WYBORCZY SLD
ul. Złota 9/4, 00-019 Warszawa
nr konta: 65 1020 1026 3174 2000 0000 1268
Darowizna dla Adama Hodernego
Okręg nr 25, poz. 13

Wróć

Copyright © 2017 | Projekt i wykonanie Mariusz Zakrzewski | Inforpol.NET | All Rights Reserved