AGNIESZKA PETELICKA

Agnieszka Petelicka - kandydatka na Posła na Sejm RP - startująca z 4 miejsca listy nr 1 KW PSL - Koalicja Polska w okręgu wyborczym nr 20 

Od urodzenia związana z Warszawą i jej okolicami. Z wykształcenia ekonomistka i ekspert od zarządzania i marketingu (dyplom MBA Oxford Brookes University oraz dyplom Executive MBA Francuski Instytut Zarządzania). Ma ponad 20-letnie doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii komunikacyjnej firm i organizacji pozarządowych.
Od wielu lat jest zawodowo związana z branżą nieruchomości.

Jest aktywna społecznie. Propaguje postawy patriotyczne oraz kulturę polską. Jest pomysłodawcą i realizatorem 3 edycji Festynu Patriotycznego „Tobie Ojczyzno”, podczas którego mieszkańcy Mazowsza mogli podziwiać pokazy służb mundurowych oraz uczestniczyć w Memoriale gen. bryg. Sławomira Petelickiego, twórcy Jednostki Wojskowej GROM.

______________________________________________________________________________________________________________________

Szanowni Państwo!

Zaczynam dopiero swoją polityczną działalność. Przez ostatnie lata udzielałam się społecznie. Uznałam jednak, że to za mało, że chcę i mogę zrobić więcej dla swojego kraju i dlatego podjęłam decyzję o kandydowaniu do Sejmu RP. Startuję, bo chcę służyć Polsce tak, jak najlepiej potrafię oraz żyć w silnym i demokratycznym państwie. Ci, którzy mnie znają, pracują ze mną, wiedzą, że jestem odważna i skuteczna w działaniu. Swój program oparłam na doświadczeniu, na sprawach, które znam i które są mi bliskie. Jednym z jego filarów są sprawy środowiska, z którym jestem związana, czyli wojska i służb mundurowych. Jako posłanka w szczególności będę dążyła do nowelizacja lub uchylenia ustawy dezubekizacyjnej, która skrzywdziła kilkadziesiąt tysięcy funkcjonariuszy policji i służb specjalnych oraz ich rodziny.

W swoim programie stawiam także na:

1. ułatwienia w funkcjonowaniu mikro przedsiębiorców
2. program mieszkaniowy jako wsparcie młodego pokolenia
3. praktyczną ekologię.

„Siła i honor” to moje hasło i dewiza mojego męża. Będę ciężko pracować, aby każdego dnia udowadniać, że w działalności publicznej można pozostać wiernym tym wartościom.

Proszę o Państwa głos i wsparcie.

Łączę wyrazy szacunku
Agnieszka Petelicka

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności (RODO)