DANUTA LESZCZYŃSKA

Danuta Leszczyńska - emerytowana policjantka - kandydatka na Posła na Sejm RP, startująca z miejsca 12 listy KW Lewica w okręgu wyborczym nr 41.


Koleżanki i Koledzy!
Drodzy Wyborcy!

Jestem emerytowaną policjantką - nadkomisarzem Policji w stanie spoczynku. Służbę pełniłam przez 25 lat. Jestem kwalifikowanym pracownikiem ochrony fizycznej oraz licencjonowanym detektywem.

Wspólnie odbudujmy Polskę w Europie. Polskę, w której nie będą bezprawnie zabierane emerytury i renty całym grupom społecznym. Obecnie wojsku i policji, a jutro niepokornym nauczycielom, sędziom, prokuratorom i tym wszystkim, którzy staną się niewygodni dla łamiącej konstytucję grupy trzymającej władzę.

Renty i emerytury będą corocznie waloryzowane do rzeczywistych kosztów utrzymania. Utworzymy świeckie państwo, gdzie hierarchowie kościelni będą traktowani wobec prawa jak my wszyscy. Opłaty na ZUS i podatki będą pobierane od przedsiębiorców dopiero po przekroczeniu limitu dochodów.

Opieką Państwa, prokuratury i policji będą otoczone osoby pokrzywdzone, odtrącone, słabe, starsze, potrzebujące pomocy osoby o innych przekonaniach, orientacji seksualnej.

Położymy tamę bezprawiu. Taką Polskę dla każdego pokolenia możemy zbudować wspólnie, o ile tylko zechcecie. Idźcie na wybory! Każdy głos jest ważny w drodze do Polski prawa ,

Drodzy Wyborcy, bardzo proszę Was o oddanie na mnie głosu w dniu 13 października 2019 roku.

Serdecznie pozdrawiam
Danuta Leszczyńska

 

P.S.
Koleżanki i Koledzy!
SLD zapewnia mi tylko część materiałów wyborczych – ulotki, kalendarzyki, banery. Niezmiernie trudno jest mi prowadzić kampanię wyborczą ze skromnych środków domowego budżetu. Jeżeli jesteście w stanie wesprzeć mnie, to proszę o pomoc. Dla mnie liczy się każda złotówka wpłacona na:

FUNDUSZ WYBORCZY SLD
ul. Złota 6, 00-019 Warszawa
Nr konta: 69 1020 1026 3174 2000 0000 0711
Darowizna na Danutę Leszczyńską
Okręg nr 41​, poz. 12 


REKOMENDACJA

Szanowni Państwo
W ślad za informacją od kolegi Eugeniusza Matuszaka zwracam się do Państwa z serdeczną prośbą o dotarcie do wszystkich naszych byłych koleżanek i kolegów z minionych lat służby, a poprzez nich do ich rodzin, przyjaciół i znajomych, aby poparli naszą koleżanką Danutę Leszczyńską i oddali właśnie na nią swój głos (okręg 41 lista KW Lewica pozycja 12). Danusia swoją postawą w trakcie kilkudziesięcioletniej służby (wydział obserwacji i kryminalny) udowodniła, że troska o bezpieczeństwo obywateli była jej priorytetem. Od kilku lat działa aktywnie społecznie na rzecz bezprawnie skrzywdzonych przez aktualnie rządzących. Dla naszego środowiska ważna jest świadomość, że ponowny wybór aktualnie rządzących nie powstrzyma ich przed zdegradowaniem naszych i nie tylko naszych emerytów na skraj ubóstwa. Wszak nie zawahali się obniżyć emerytury do 856 zł licząc 0% za rok służby podczas gdy niepracującym przestępcom odsiadującym wyroki policzyli po 0,7%. Mamy w województwie ponad 3 tysiące emerytów i jedynego kandydata na posła Danutę Leszczyńską. Głosujmy zatem wszyscy tak, aby mieć wpływ na to co dzieje się z Polską. Serdecznie o to wszystkich proszę.

z wyrazami szacunku
nadinsp. w st.sp. Jerzy Stańczyk

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności (RODO)