JOANNA DEONIZIAK

Joanna Deoniziak - emerytowana policjantka, obecnie nauczycielka w liceum - kandydatka na Posła na Sejm RP, startująca z miejsca 11 listy KW Lewica w okręgu wyborczym nr 24.

Wykształcenie: absolwentka Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego, ukończone Studium Oficerskie w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie oraz przeszkolenie z zakresu zarządzania w administracji publicznej.

Laureatka wyróżnienia Prezydenta Miasta Białegostoku „Nauczyciel Mądry Sercem”. Działaczka na rzecz społeczności lokalnej. Najważniejszymi zasadami, którymi się kieruje są uczciwość, poszanowanie prawa, sprawiedliwość, troska o innych.

W Sejmie chce zadbać o ludzi pokrzywdzonych i wykluczonych, nauczycieli, a przede wszystkim o dzieci i młodzież. Z troską podchodzi do problemów ludzi chorych, cierpiących i niepełnosprawnych, a także do sytuacji w służbach mundurowych, emerytów i wie jak temu zaradzić.


Drodzy Przyjaciele, Znajomi i Nieznajomi Emeryci Mundurowi!

Nazywam się Joanna Deoniziak, jestem emerytowaną policjantką, ponad 34 lata w mundurze. Ukończyłam I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku, Wydział Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Studium Oficerskie WSPol w Szczytnie. Pełniłam służbę w pionie prewencji, kadrach, komunikacji społecznej oraz zespole emerytalno-rentowym. 

Mam zaszczyt w tych wyborach kandydować do Sejmu z listy LEWICY w okręgu 24 z nr 11 (woj. podlaskie).

Co prawda nie jest to jedynka, ale dwie jedynki może też okażą się szczęśliwe.

Decyzja o kandydowania do Sejmu RP nie była łatwa, nie jestem politykiem. Przez całe życie kierowałam się zasadami poszanowania prawa, uczciwością, szacunkiem do drugiego człowieka. Dziś moje i zapewne Wasze zasady są łamane. Szczególne represje dotknęły nasze środowisko i mogą się rozszerzyć, jeśli na to pozwolimy. Prezydent nie mówił prawdy, że wojskowym nie zostaną odebrane emerytury, w Sejmie jest druk 1105 skierowany do pierwszego czytania (możecie Państwo sprawdzić). Nie zrobią tego do 13 października, ale po wyborach, jeśli będą mieli większość parlamentarną. W ich planach są kolejne grupy mundurowych.To właśnie z troski o Nas i na prośbę niektórych z Was, postanowiłam zawalczyć.
Decydująca walka odbędzie się 13 października. Wspólnie z naszymi rodzinami, przyjaciółmi i znajomymi pójdźmy na wybory, każdy nasz głos będzie decydował o wyniku. Dla siebie i ofiar tych represji, które zawalczyć już nie mogą.

KTO NIE WALCZY, TEN NIE ZWYCIĘŻA!

Wszystkim Nam jest dzisiaj ciężko, doskonale to rozumiem, ale jeżeli Ktoś ma taką możliwość i zechce mnie wspomóc, to proszę o wpłatę na moje indywidualne subkonto wyborcze.

FUNDUSZ WYBORCZY SLD
ul. Złota 9 lok. 4, 00-019 WARSZAWA
70 1020 1026 3174 2000 0000 1372 
Darowizna na Joannę Grażynę Deoniziak
Okręg 24, poz. 11, woj. podlaskie

Za każdy oddany głos i  złotówkę będę wdzięczna.

Serdecznie pozdrawiam
Joanna Deoniziak


REKOMENDACJA

Czy osobowość może ulec zmianie? Czy temperament osłabia się pod wpływem trudnych czynników zewnętrznych, zwłaszcza społecznych? Prawdopodobnie tak, lecz przywołane procesy nie dotyczą silnych ludzi. Taka jest Pani Joanna Deoniziak. Pragnę wyraźnie zaznaczyć, że Pani Joanna jest zbyt uczciwa i mądra, aby te piękne ludzkie przymioty pozostawiać sobie. Dlatego cieszę się, że zdecydowała się na trudny krok, którym jest wstąpienie do polityki. Dziękuję jej za to, że nie osłabła w swoim altruizmie, podejmując się próby wypełnienia polityki rzetelnością i sprawiedliwością.
Dodatkowym gwarantem pracowitości, honoru i uczciwości, jest również przypisany niezbywalnie Pani Joannie formalny totem starszego oficera Polskiej Policji, nadany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

inspektor w st. spocz. Adam Petelski
przełożony
b. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji
w Białymstoku

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności (RODO)