JÓZEF GDAŃSKI

Józef Gdański, emerytowany policjant, kandydat na Posła na Sejm RP, startujący z 6 miejsca listy KKW Koalicja Obywatelska PO, .N, iPL, Zieloni, w okręgu wyborczym nr 23.


Szanowni Mieszkańcy Podkarpacia!

Nazywam się Józef Gdański, mam 59 lat, od 32 lat pozostaję w związku małżeńskim i mam dwoje dorosłych dzieci. Nie należę do żadnej partii politycznej. Posiadam wykształcenie wyższe prawnicze o kierunku administracyjnym. Jestem emerytowanym policjantem w stopniu generała Policji z 35 letnim stażem służby. Przez jej ostatnich osiem lat pełniłem funkcję komendanta wojewódzkiego Policji, najpierw na Podkarpaciu a następnie na Warmii i Mazurach. Aktualnie jestem wykładowcą akademickim w WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa.

We wszystkich relacjach, czy to służbowych, czy też prywatnych – zawsze najważniejszy był i jest dla mnie człowiek – jego godność i dobro bez względu na posiadany status społeczny czy finansowy.

Moje hasło wyborcze to; „Twórzmy dobro, STOP nienawiści”

W Sejmie RP chciałbym zadbać:

  1. O bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny .
  2. Dobre prawo, apolityczne służby, niezależną prokuraturę i wolne sądy stojące na straży godności i wartości ludzkich.
  3. Bezpieczną, silną ekonomicznie i wizerunkowo Polskę w zjednoczonej Europie.

Szanowni Państwo, proszę o wsparcie w okresie kampanii wyborczej i promowanie mojej osoby jako kandydata na Posła wśród znajomych, a w dniu wyborów o obdarzenie mnie zaufaniem poprzez oddanie na mnie głosu w wyborach do Sejmu RP.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Józef Gdański

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności (RODO)