MAŁGORZATA OLIŃSKA-BIEG

Małgorzata Olińska-Bieg - kandydatka na Posła na Sejm RP, startująca z 5 miejsca listy KW Lewica w okręgu wyborczym nr 21.

Emerytowana policjantka. Pełniła służbę w wydziale dochodzeniowo-śledczym oraz w zespole do spraw nieletnich Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich. Przez 18 lat była członkiem , a następnie przewodniczącą Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Przez 16 lat była zatrudniana także jako konsultant przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Punkcie Konsultacyjnym dla osób doświadczających przemocy w rodzinie. Obecnie nie pracuje zawodowo. Lubi wyprawy rowerem i pracę w ogrodzie.Dumna mama dwóch dorosłych córek.


Koleżanki i Koledzy!
Mieszkańcy opolszczyzny!

Nigdy wcześniej nie angażowałam się politycznie. Zostałam wychowana w duchu poszanowania prawa, a jako była policjantka jestem szczególnie wrażliwa na jego łamanie. Niestety, rządzący dzisiaj Polską bez żadnych skrupułów łamią nasze prawo, naszą Konstytucję. Na to nie ma mojej zgody! To musi się zmienić! Prawo musi obowiązywać wszystkich, bez wyjątku. Właśnie dlatego zdecydowałam się wejść do polityki i startuję w wyborach do Sejmu RP, by prawo znów znaczyło prawo, a sprawiedliwość - sprawiedliwość.

Jako posłanka będę zabiegać o wyrzucenie ustawy represyjnej zwaną "dezubekizacyjną" z polskiego systemu prawa, likwidację nierówności płacowych wśród kobiet i mężczyzn, wprowadzenie obowiązkowych zajęć z cyberbezpieczeństwa, edukacji seksualnej, występować przeciw dyskryminacji oraz o wprowadzenie pakietu  praworządności i reformę Trybunału Konstytucyjnego, Sądów Powszechnych, Prokuratury i Krajowej Rady Sądownictwa, odpartyjnienie państwa poprzez likwidację Instytutu Pamięci Narodowej, Polskiej Fundacji Narodowej i Rady Mediów Narodowych. 

Odajcie głos na mnie. Nie zawiodę Was!

Małgorzata Olińska-Bieg


P.S.
Wszystkich, którzy zechceliby wesprzeć finansowo moją kampanię wyborczą, proszę gorąco o wpłaty na:

FUNDUSZ WYBORCZY SLD
ul. Złota 9 lok. 4, 00-019 WARSZAWA
Nr konta: 78 1020 1026 3174 2000 0000 0743
Darowizna na Małgorzatę Olińską-Bieg
Okręg nr 21, poz. 5

Z góry serdecznie dziękuję
Małgorzata Olińska-Bieg

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności (RODO)