KANDYDACI DO SENATU RP

JAN RAJCHEL

JAN RAJCHEL

Kandydat opozycji z "Paktu Senackiego" w okręgu wyborczym nr 14 obejmującym obszary powiatów: lubartowskiego, łukowskiego, opolskiego, puławskiego i ryckiego.

MIROSŁAW RÓŻAŃSKI

MIROSŁAW RÓŻAŃSKI

Kandydat opozycji z "Paktu Senackiego" w okręgu wyborczym nr 20 obejmującym obszary powiatów krośnieńskiego, świebodzińskiego, zielonogórskiego oraz miasta na prawach powiatu - Zielona Góra.

MICHAŁ KAMIŃSKI

MICHAŁ KAMIŃSKI

Kandydat opozycji z "Paktu Senackiego" w okręgu wyborczym nr 41 obejmującym obszary powiatów: grodziskiego, otwockiego, piaseczyński oraz pruszkowskiego.

GABRIELA MORAWSKA-STANECKA

GABRIELA MORAWSKA-STANECKA

Kandydatka opozycji z "Paktu Senackiego" w okręgu wyborczym nr 74 obejmującym obszary miast na prawach powiatu: Chorzowa, Piekar Śląskich, Rudy Śląskiej, Siemianowic Śląskich i Świętochłowic.

STANISŁAW GAWŁOWSKI

STANISŁAW GAWŁOWSKI

Kandydat opozycji z "Paktu Senackiego" w okręgu wyborczym nr 100 obejmującym obszary powiatów: koszalińskiego, sławieńskiego i szczecineckiego oraz miasta na prawach powiatu - Koszalina.

GRZEGORZ FEDOROWICZ

GRZEGORZ FEDOROWICZ

Kandydat opozycji z "Paktu Senackiego" w okręgu wyborczym nr 92 obejmującym obszary powiatów: gnieźnieńskiego, słupeckiego, średzkiego, śremskiego i wrzesińskiego.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności (RODO)