Aktualności

GŁOSUJMY NA ANDRZEJA ROZENKA!

Opublikowano: 05 cze 2024

KOLEŻANKI I KOLEDZY!

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca, odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. W okręgu nr 4 obejmującym  obszar Warszawy oraz powiatów grodziskiego, legionowskiego, nowodworskiego, otwockiego, piaseczyńskiego, pruszkowskiego, warszawskiego zachodniego i wołomińskiego, jako kandydat  Koalicji Obywatelskiej startuje Andrzej Rozenek (lista nr 5, poz. 7).

Andrzej Rozenek był jednym z najaktywniejszych posłów w IX kadencji Sejmu. Autor  i współautor 310 interpelacji i zapytań poselskich.  Jest absolwentem Wyższego Kursu Obronnego w Akademii Sztuki Wojennej. Był wiceprzewodniczącym Sejmowej Komisji Obrony Narodowej, podkomisji stałej do spraw społecznych w wojsku, podkomisji stałej do spraw polskiego przemysłu obronnego oraz modernizacji technicznej Sił Zbrojnych RP, a także Parlamentarnego Zespołu ds. Zaopatrzenia Emerytalnego Funkcjonariuszy i Żołnierzy oraz Parlamentarnego Zespołu ds. Reformy Służb Specjalnych.

Jego aktywność polityczna obejmuje nie tylko obszary: wojska, policji, służb specjalnych, cyberbezpieczeństwa, obrony cywilnej i przemysłu obronnego. Zajmuje się również ekologią, prawami zwierząt,  strzelectwem sportowym i transportem publicznym. Cała ta problematyka nabiera obecnie coraz większego znaczenia.

Przez lata Andrzej pomagał nam mundurowym. Walczył o sprawiedliwość dla nas, o naszą godność, o nasze emerytury. Teraz Andrzej potrzebuje naszej pomocy. Pokażmy, że potrafimy się zmobilizować. Każdy może wziąć we właściwym urzędzie zaświadczenie o prawie do głosowania, przyjechać do okręgu nr 4 i oddać na niego głos. Każdy kto ma krewnych i znajomych za granicą (wszyscy głosują na kandydatów w okręgu nr 4)  może zwrócić się do nich o udział w głosowaniu i oddanie głosu na Andrzeja.

GŁOSUJMY NA ANDRZEJA ROZENKA!

Przewodniczący FSSM RP
Henryk Budzyńs
ki

Do strony zbiorczej
Aktualności

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności (RODO)