Aktualności

KANDYDACI ODPOWIADAJĄ NA NASZE PYTANIE (cd.1)

Opublikowano: 27 kwi 2020

Szanowni Państwo,
 
na wstępie chciałbym przeprosić za zwłokę w odpowiedzi. Jeśli chodzi o Państwa pismo i skierowane zapytanie do Pana Wojciecha Podjackiego, to Jego stosunek do kontynuacji procedur wyborczych w aktualnej sytuacji jest jednoznacznie negatywny. Pragnę zauważyć, że jako jedyny spośród wszystkich komitetów wyborczych wystosowaliśmy 19 marca b.r. wniosek do Premiera Mateusza Morawieckiego o wprowadzenie w kraju stanu klęski żywiołowej oraz przesunięcie terminu wyborów. Pomimo potwierdzenia odbioru pisma, nie otrzymaliśmy żadnej merytorycznej odpowiedzi. W związku z niemożliwością dalszego prowadzenia działań wyborczych, Pan Podjacki postanowił zbojkotować wybory i zaniechać w nich udziału.
 
W załączeniu przesyłam kopię wspomnianego dokumentu, zachęcam także do zapoznania się z obszerną analizą obecnego stanu rzeczy, którą Wojciech Podjacki przeprowadził w wystąpieniach, które zostały opublikowane w serwisie YouTube. Linki do materiałów przesyłam poniżej:
 
https://www.youtube.com/watch?v=tqdzpO4rg5E - "Bojkot wyborów kopertowych"
https://www.youtube.com/watch?v=QFmY58ckfAo - "Wybory w czasach zarazy"
 
Będzie nam bardzo miło, jeśli zapoznają się Państwo z treścią przesłanych materiałów oraz wyrażą swoją opinię na ich temat,
 
z poważaniem,
Przemysław Piejdak
 
Pełnomocnik Wyborczy
KW Kandydata na Prezydenta RP
Wojciecha Podjackiego
 

Do strony zbiorczej
Aktualności

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności (RODO)