Aktualności

PREZYDENT KOMOROWSKI SPOTKAŁ SIĘ Z REPRESJONOWANYMI

Opublikowano: 12 kwi 2018

W dniu 23 marca 2018 r. Pan Prezydent RP Bronisław Komorowski, w swoim biurze w Warszawie, spotkał się z przedstawicielami wyjątkowej grupy osób skrzywdzonych ustawą represyjną - inwalidów, wdów, żon i matek osób niepełnosprawnych.

W spotkaniu uczestniczyły Posłanki na Sejm RP z Platformy Obywatelskiej, Panie Mirosława  Nykiel  i  Ewa Kołodziej, którym należą się wielkie podziękowania za  jego zorganizowanie.

Pan Prezydent Bronisław Komorowski z wielką uwagą wysłuchał poszczególnych historii przedstawianych przez uczestników spotkania. Goście szczerze i szczegółowo opowiedzieli o tym wszystkim, co ich ostatnio spotkało i o walce, jaką toczą, aby zmienić niezgodne z prawem i Konstytucją RP regulacje wprowadzone do przepisów emerytalnych dotyczących funkcjonariuszy służb mundurowych i ich rodzin przez represyjną ustawę z 16 grudnia 2016 r.

Pan Prezydent wspólnie z Małżonką - Panią Prezydentową Anną Komorowską zapewnili, że na wszelkich spotkaniach będą informować różne środowiska o niesprawiedliwej represji, jaka spotkała emerytów i rencistów-inwalidów mundurowych oraz wdowy i sieroty po funkcjonariuszach służb mundurowych ze strony partii rządzącej, która uchwaliła tę haniebną "ustawę".

Delegaci środowiska służb mundurowych podziękowali serdecznie za spotkanie i obiecane wsparcie ze strony Pary Prezydenckiej.

Do strony zbiorczej
Aktualności

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności (RODO)