Aktualności

PRZEKAŻ 1% PODATKU NA FSSM RPKRS 0000342738

Opublikowano: 11 sty 2021

APEL
o wsparcie finansowe w postaci odpisu 1% od podatku dochodowego za rok 2020
na rzecz Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP

Ogromnie nas cieszy, że w ubiegłym roku Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP zaufało tak wielu emerytów mundurowych oraz przyjaciół naszego środowiska i przeznaczyło 1% podatku dochodowego na jej działalność. Jak informowaliśmy, z tego tytułu na konto Federacji wpłynęło prawie 65 000 zł. Połowa tej kwoty zostanie przeznaczona na wsparcie najbardziej potrzebujących emerytów/rencistów wskazanych przez organizacje-członków Federacji. Aktualnie w Zespole ds. OPP dopracowywane są szczegóły tej operacji.

I tak jak w ubiegłym roku, tak i w tym, zwracamy się do wszystkich osób ceniących praworządność, o zachowanie której Federacja walczy z całych sił, o wsparcie finansowe naszych działań w postaci odpisu 1% od podatku dochodowego za rok 2020.

Doskonale wiemy, że wielu z naszych sympatyków, zwłaszcza spośród represjonowanych, mimo najszczerszych chęci, nie może pozwolić sobie na finansowe wspieranie działań Federacji przez wpłaty na konto „Darowizny”.  
Ale darowizna w postaci odpisu 1% podatku dochodowego daje możliwość jej finansowego wparcia bez szkody dla domowego budżetu. 

Wystarczy w rozliczeniu podatkowym za rok 2020 wpisać nr KRS – 0000342738 i w ten prosty sposób przekazać 1% swojego podatku na Federację Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP.

Jeśli kogoś rozlicza organ emerytalno-rentowy (ZER, WBE, ZUS lub KRUS), niech wydrukuje i wypełni PIT-OP, a następnie wyśle go do swojego Urzędu Skarbowego.

Dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli działać dalej.

Przewodniczący, Zarząd i działacze FSSM RP

Do strony zbiorczej
Aktualności

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności (RODO)