Aktualności

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU NA FSSM RP
KRS 0000342738

Opublikowano: 17 sty 2023

APEL
o wsparcie finansowe w postaci odpisu 1,5% od podatku dochodowego
za rok 2022

na rzecz Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP

Ogromnie nas cieszy, że w ubiegłym roku Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP zaufało tak wielu emerytów mundurowych oraz przyjaciół naszego środowiska i przeznaczyło 1% podatku dochodowego za rok 2021 na jej działalność.

Wszystkim, którzy pamiętali o nas wypełniając swoje PITy, GORĄCO DZIĘKUJEMY!

Z tego tytułu na konto Federacji wpłynęło bez mała 95 000 zł. W dużej części na tę kwotę złożyły się odpisy tych osób, które, korzystając z porad, informacji prawnych i wzorów pism publikowanych na naszej stronie, odzyskały w roku 2021 swoje świadczenia.

To właśnie te pieniądze od WAS w głównej mierze finansują działalność Federacji.

I ponownie, zwracamy się do wszystkich osób ceniących praworządność, o zachowanie której Federacja walczy z całych sił, o wsparcie finansowe naszych działań w postaci odpisu 1,5% od podatku dochodowego za rok 2022.

Doskonale wiemy, że wielu z naszych sympatyków, zwłaszcza spośród represjonowanych, mimo najszczerszych chęci, nie może pozwolić sobie na finansowe wspieranie działań Federacji przez wpłaty na konto „Darowizny”.

Ale darowizna w postaci odpisu 1,5% podatku dochodowego daje możliwość udzielenia finansowego wparcia bez szkody dla domowego budżetu. 

Wystarczy w rozliczeniu podatkowym za rok 2022 wpisać nr KRS – 0000342738 i w ten prosty sposób przekazać 1,5% swojego podatku na Federację Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP.

Dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli działać dalej.

Przewodniczący, Zarząd i działacze FSSM RP

Do strony zbiorczej
Aktualności

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności (RODO)