Aktualności

SŁUBICKA INICJATYWA DEMOKRATYCZNA

Opublikowano: 11 wrz 2017

Szanowni Koledzy,

W dniu 7 września 2017 r na portalu www.slubice24.pl  ukazał się artykuł pt. "Na granicy nie chcą “dobrej zmiany”? Rusza Słubicka Inicjatywa Demokratyczna",
Pierwszym problemem jakim zajmuje się ta Inicjatywa, to ustawa represyjna, dotykająca wielu emerytów służb mundurowych także na naszym terenie, w tym emerytów WOP i SG. W treści artykułu jest link do treści listu, jaki Inicjatywa chce przesłać do Prezydenta RP. W dniu 08.0917 r przedstawiciel Inicjatywy spotkał się z przedstawicielami naszego Regionu, po naszych wyjaśnieniach zarówno treść artykułu i listu ma być skorygowana,
Od dnia 09.09.17 r g.11.00 na terenie Słubic będą zbierane podpisy poparcia dla listu do Prezydenta RP. Podpisy będą zbierać p. Mariusz Dubacki i nasza kol. Krystyna Kubiak. Koledzy, oczekujemy zaangażowania się innych naszych członków i osób nie zrzeszonych, może akcja wyjdzie poza miasto na teren powiatu, a także do Kostrzyna, Cybinki, Krosna Odrzańskiego i Gubina.
Koledzy, akcja zbierania podpisów będzie trwała jakiś czas, rozpropagujmy tę inicjatywę w naszym środowisku i nie tylko, składajmy podpisy, Słubicka Inicjatywa Demokratyczna wesprze nas w zbieraniu podpisów pod obywatelskim projektem “ustawy antyrepresyjnej”.
Ta inicjatywa była konsultowana z naszym Prezesem Związku – każda akcja mająca na celu dyskredytację ustawy represyjnej jest ważna i dobra oraz zasługuje na poparcie.
Uwagi, propozycje, zgłoszenia...tel. 607 445 855.

w im. Zarządu Regionu Nadodrzańskiego ZEiRSG 
Wiceprezes Włodzimierz Tiszuk

Do strony zbiorczej
Aktualności

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności (RODO)