Aktualności

SPOTKANIA W RAMACH OIU – TORUŃ 04.10.2017

Opublikowano: 04 paź 2017

W dniu 04.10.2017 r o godzinie 11:00 na terenie Centrum Targowego „PARK” w Toruniu odbyło się spotkanie w ramach Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej, które zostało zorganizowane  przy udziale toruńskiego  SEiRP oraz Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP.
Zgromadziło się ponad 160 emerytów policji, którzy wysłuchali przybyłych na spotkanie gości.
Przed zgromadzonymi wystąpili : gen. Adam Rapacki, były minister MSWiA Henryk Majewski, rzecznik prasowy FSSMRP Pani Beata Kornacka, koordynator Federacji (kujawsko-pomorskie) Jacek Kościelski oraz Anna Wróblewska-Zawadzka z Nieformalnej Grupy Inicjatywnej, Antyprzemocowa Sieć Kobiet. 
Po wystąpieniach rozgorzała dyskusja, której konkluzją było stwierdzenie, iż nie ma zgody na niesprawiedliwość, poniżanie i przyszedł czas wziąć sprawy w nasze ręce. Zrealizujemy ten plan odwołując się od niezgodnych z prawem decyzji ZER i przy udziale środowisk nam sprzyjających, zbierzemy taką ilość podpisów, która pokaże naszą siłę, siłę środowiska służb mundurowy i ich rodzin.
Po spotkaniu w siedzibie toruńskiego SLD odbyła się konferencja prasowa, na którą przybyły media lokalne i ogólnokrajowe.

Z relacją zamieszczoną w mediach lokalnych można zapoznać się TUTAJ

Do strony zbiorczej
Aktualności

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności (RODO)