Aktualności

SPOTKANIE PREZYDIUM ZARZĄDU FEDERACJI
Z PRZEDSTAWICIELAMI MKM

Opublikowano: 27 mar 2023

24 marca br. odbyło się spotkanie Prezydium Zarządu Federacji z członkami Prezydium Zarządu Mundurowego Klubu Motorowego (dalej „MKM”). Odbyło się ono w siedzibie Klubu w Toruniu (pozazdrościć siedziby).

Ze strony Prezydium Zarządu Federacji w spotkaniu uczestniczyli: Henryk Budzyński, Leszek Szreder i Tatiana Aksamit. Ze strony Prezydium Zarządu MKM RP udział wzięli: Prezydent MKM - Andrzej Woźniak, wiceprzewodniczący - Tadeusz Walasek oraz Kwatermistrz – Mirosław Grochocki.

Przedstawicie Prezydium Zarządu Federacji poinformowali o głównych celach i kierunkach działania Zarządu Federacji. Przedstawili podjęte inicjatywy i ich adresatów. Zwrócili uwagę na potrzebę wychodzenia z ofertą współpracy do środowisk cywilnych, a także odpowiadania na ich propozycje. Interesowali się miejscem Klubu w społeczności Torunia. Zwrócili uwagę na spadek aktywności wśród członków Federacji.

Przedstawiciele Prezydium Zarządu Klubu poinformowali o bogatej działalności MKM i jego ofercie. Zaprosili przedstawicieli Zarządu Federacji do udziału w „73. Międzynarodowym Zjeździe Gwiaździstym Policji  - Zielonka 2023” w sierpniu br.

Za najważniejsze dla Federacji uznali działania zmierzające do usunięcia ustawy represyjnej. Z uznaniem odnieśli się do podjęcia działalności przez członków Zespołu Prawnego. Wskazali, że w kontaktach z dyrektor ZER należy zdecydowanie prezentować nasze stanowisko, zwłaszcza domagać się zmiany postawy i stosunku do poszkodowanych ze strony radców prawnych reprezentujących ZER przed sądami. Stwierdzili, że MKM ma dobrą opinię w środowisku oraz dobre kontakty z organami administracji rządowej i samorządowej.

Przewodniczący FSSM RP
Henryk Budzyński

Do strony zbiorczej
Aktualności

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności (RODO)