Aktualności

UZNANIE I PODZIĘKOWANIA DLA ZESPOŁU PRAWNEGO FSSM RP

Opublikowano: 11 sie 2023

W dniu 10 sierpnia przedstawiciele Prezydium Zarządu FSSM: Henryk Budzyński, Leszek Szreder oraz Stanisław Kalski spotkali się z członkami Zespołu Prawnego: Wiesławem Baraniewiczem, Alicją Gołaszewską oraz Andrzejem Adamczykiem. Niestety, kol. Sławomir Cybulski, jeden z "filarów" Zespołu, nie mógł uczestniczyć w tym spotkaniu z powodu choroby.

Przewodniczący Federacji podziękował Zespołowi Prawnemu za dotychczasową pracę. Podkreślił, że sporządzane na  wysokim poziome opracowania stanowią doskonały materiał pomocniczy dla poszkodowanych ustawą represyjną. Przewodniczący otrzymuje telefony z podziękowaniami od osób, które wykorzystując opracowania opublikowane na stronie internetowej FSSM odzyskały emerytury bez potrzeby korzystania z pomocy adwokatów. To najwyższe wyrazy uznania dla Zespołu Prawnego. Jako podziękowanie za swą pracę  członkowie Zespołu otrzymali upominki rzeczowe.

W trakcie spotkania dyskutowano także nad problemami związanymi z usunięciem z obiegu prawnego przepisów ustawy represyjnej.

P.S. Wielkie słowa uznania i podziękowania Prezydium kieruje także do Piotra Wojtyńskiego – od ponad 6 lat administrującego stroną internetową Federacji. To jego dziełem są „wstępniaki” do zamieszczanych informacji oraz ciekawy i przyjazny wygląd strony.

Do strony zbiorczej
Aktualności

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności (RODO)